top of page

Hakkımızda

Harmony Evde Fizik Tedavi Yalova

Hakkımızda

İşimizi ve itibarımızı yıllar boyunca yüzlerce hastaya şefkatli ve profesyonel tedavi etme ilkelerine dayandırdık. Doktorlar, hastane personelleri, diğer sağlık profesyonelleri ve en önemlisi aileler bize gelir, çünkü evde fizik tedavide en güvenilir isimlerden biriyiz.

Yalova Evde Fizik Tedavi, evde sağlanan tamamlayıcı bakım ve rehabilitasyon servisidir. Evde rehabilitasyon servisimiz, uzun zamandır yaşadığınız sağlık probleminizi yönetmenize veya yeni oluşmuş bir hastalıktan, ameliyattan, kazadan veya sağlık durumunuzdaki bir değişiklikten kurtulmanıza yardımcı olmaya odaklanır.

Misyonumuz

Evinizin rahatlığında, kişisel durumunuza ve kişiye özel sağlık ihtiyaçlarınıza karşı hassas kalmanızı sağlamak için size kaliteli, kapsamlı ve şefkatli bir hizmet sunmaktır.

Bağımsız hareket etmeyi en üst seviyeye çıkarmak ve yeni oluşabilecek sağlık sorunlarını azaltmak için; hastalar, aile üyeleri, fizyoterapistler tarafından geliştirilen tedavi planına göre hizmet veriyoruz. Bu sürece aile üyeleri ve bakıcılar da katılabilirken, tanıdık bir çevrede güvende kalabilirsiniz. Ciddi bir hastalık sonucu oluşan yatağa bağımlı hastaların fiziksel, ağrı ve denge problemlerinin giderilmesine, kronik bir hastalığın oluşturduğu tüm fiziksel sorunların tedavisine ya da ameliyattan sonra günlük yaşama kavuşana kadar yanınızdayız. Bütün bu hizmeti sunan yetenekli ve deneyimli uzman fizyoterapistlerimiz evinizde destekleyici ve iyileştirici bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.

Her ziyaretimizde durumunuz ve hastaneye gitme riskiniz hakkındaki değerlendirmeler

Hastalık, yaralanma veya ameliyattan kurtuluyorsanız, uzman fizyoterapist ekibimiz evinizde güvenli, destekleyici ve profesyonel bir ortam oluşturacaktır. Evde fizik tedavi hizmeti sunumumuzda en yüksek kalite standartlarını korumaya söz veriyoruz.

Görevimiz

Hastalarımızı ve ailelerini daima klinik mükemmellik, olağanüstü hizmet ve kaliteli bakım sağlayarak hizmet vermek.

Bizi farklı kılan nedir?

Size en iyi deneyimi vermek ve hızlı sonuçlar almak için çalışıyoruz. Kişiselleştirilmiş tedavi planları ve egzersiz reçetesi yapıyoruz ve tedavi için tüm yaklaşımlara uygun tek bir boyut bulunmadığına inanıyoruz. Ağrılarınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Vizyonumuz

Harmony Evde Fizik Tedavi her gün başka bir hayata ışık tutuyor.

Memnuniyet Garantisi

Size sunduğumuz hizmetten memnun değilseniz, bu tedavinin ücretini kendimiz ödeyeceğiz. Çünkü mutlu müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

bottom of page